Reportážní fotografie

Reportážní fotografie, ateliér

Toužíte mít zdokumentované své krásné okamžiky a vzpomínky? Kontaktujte naše centrum PRINT SERVIS v Turnově.

Nafotíme pro vás důležité okamžiky ve vašem životě. Svatební reportáže na místech jako je zámek Hrubý Rohozec, hrad Valdštejn, zámek Hrubá Skála, obecní úřad Doubravice, hrad Kost, hrad Frýdštejn, zámek Sychrov, kaple Malá Skála, nebo místo dle vašeho přání. Ostatní reportáže na místě dle vašeho výběru a přání.

Stačí když nás budete kontaktovat telefonem, e-mailem nebo osobně navštívíte náš obchod, kde vás budeme dále informovat včetně ukázek fotografií.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Prodejna:
Antonína Dvořáka 287, 511 01 Turnov
Provozní doba:
Po - Pá: 8:00 - 17:00
E-mail: pro zasílání zakázek
printservis.tu@seznam.cz 
IČ:
00528463
Společnost je zapsána u Krajského soudu v Hradci Králové, spisová složka C 10/KSHK, dne 1. červenec 1990

Napište nám

Informační povinnost o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů (ust. §14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů):

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát - oddělení ADR, Štěpánská 796/44, 110 00 Praha 1, e-mail: adr@coi.cz, web: https://adr.coi.cz.
Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

© 2024 Print-servis.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
homelockenvelopephonehourglass