O nás

PRINT-SERVIS, s.r.o.

Jsme rodinná firma s tradicí již od roku 1990.
Zabýváme se zpracováním a výrobou fotografií, kopírovacími službami, prodejem fotografického příslušenství a dalšími doplňkovými službami. Jde nám o vysokou kvalitu poskytovaných služeb a jedinečný přístup k zákazníkovi, abychom co nejlépe vystihli a zpracovali vaše požadavky.
Máme kompletní digitální zázemí. Fotografické i grafické zakázky zpracováváme na minilabu NORITSU QSS Green IV. K tisku a kopírování používáme kvalitní techniku CANON.

Něco málo z historie:
Naše firma byla založena v roce 1990, když jsme jako první v Turnově pořídili minilab FUJI a barevnou kopírku CANON, v té době jedinou v Československé republice. Hned od počátku využíváme k poskytování služeb špičkové technologie a dodržujeme nejvyšší kvalitu nabízených služeb. Například když vláda rozhodovala o prodeji mladoboleslavské Škodovky koncernu Volkswagen, kopírovali jsme všechny barevné podklady pro její jednání na naší barevné kopírce v Turnově.
Prodejní sortiment se ze skromných počátků rychle rozšiřoval a během několika málo let dosáhl úrovně zahrnující produkty hlavních světových výrobců určujících trendy ve fotografickém průmyslu.
V roce 2001 naše firma vstoupila definitivně do digitálního světa, když jsme (opět první v České republice) instalovali výkonný plně digitální minilab KONICA QD21plus s nejrychlejším zpracovatelským procesem na světě a doplnili jej nejnovějším skenerem NIKON pro střední formáty s vysokým rozlišením. Také jsme v tomto roce začali přijímat digitální zakázky on-line.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Prodejna:
Antonína Dvořáka 287, 511 01 Turnov
Provozní doba:
Po - Pá: 8:00 - 17:00
E-mail: pro zasílání zakázek
printservis.tu@seznam.cz 
IČ:
00528463
Společnost je zapsána u Krajského soudu v Hradci Králové, spisová složka C 10/KSHK, dne 1. červenec 1990

Napište nám

Informační povinnost o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů (ust. §14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů):

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát - oddělení ADR, Štěpánská 796/44, 110 00 Praha 1, e-mail: adr@coi.cz, web: https://adr.coi.cz.
Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

© 2024 Print-servis.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
homelockenvelopephonehourglass